І Балтійсько-Чорноморський економічний форум – з успішним стартом

15.06.2013

14-15 червня 2013 року сучасний пансіонат «Содружество» (с.м.т.Лазурне, Херсонської області) приймав учасників та гостей І Балтійсько-Чорноморського економічного форуму. Крім Послів та Консулів в,  ініційованому Почесним Консулом Литовської Республіки в Херсоні Віктором Поповим, форумі прийняли участь голова Херсонської обласної державної адміністрації, голова Херсонської обласної ради, депутати, представників місцевої влади, науковці та бізнесмени з різних міст та країн. 

Перші особи Херсонської області, під час своїх виступів, зазначили важливість цього нового міжнародного майданчику, який дає можливість обміну досвідом по багатьом напрямкам розвитку: в галузі агропромислового комплексу, логістики, енергозбереження, ІТ-технологій та туристично-рекреаційної галузі. Важливість ініційованого форуму, в першу чергу, для країн Балтійського та Чорноморського морських басейнів зазначали і закордонні гості, акцентуючи увагу на його перспективи для налагодження та розвитку співпраці. Зокрема таку думку висловили Генеральний Консул Грузії в Одесі Теймураз Нішніанідзе та перший секретар Генерального Консульства Словацької Республіки в м.Ужгород Олександр Шкурла,    

За підсумками І Балтійсько-Чорноморського економічного форуму було підписано меморандум про взаємодію між Херсонською обласною державною адміністрацією та Агенцією міжнародного маркетингу та фінансування зовнішньоекономічної діяльності. На переконання заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Валентина Подвисоцького: «Цей форум – майданчик для майбутніх та поточних проектів, перспектив та планів, він відкритий для любих пропозицій в гуманітарній, соціальній, екологічній, енергетичній та бізнесових галузях»