Проект коридору ефективного співробітництва сприяв початку співпраці між Батумською та Херсонською Державними Морськими Академіями

Ініційований в Херсоні на майданчиках Балтійсько-Чорноморського економічного форуму міжнародний проект створення коридору ефективної співпраці активно розвивається.

В останній день квітня в м.Батумі відбулась зустріч представників керівництва Балтійсько-Чорноморського економічного форуму: заступника голови правління форуму Володимира Макуха та керівника програм “Україна-Грузія” форуму з ректором Батумської Державної Морської Академії професором Іраклієм Шарабідзе. 

Було обговорено ініціативу Херсонської Державної Морської Академії, викладену в офіційному листі ректора на ім’я батумського колеги, яка пов'язана з підписанням договору про співпрацю між академіями і приєднання Батумської ДМА до проекту коридору ефективної співпраці.

Херсонська ДМА вже активно співпрацює з Литовською морською академію (м.Клайпеда), на початку квітня було ініційовано співпрацю з Морським Університетом м.Гдиня (Польща). Крім самої ініціативи, ректор Херсонської ДМА передав своєму колезі пропозиції в, передбачуваний до підписання, договір про співпрацю з Батумською ДМА.

Будучи активним членом IMLA (Асоціація, яка об'єднує провідні морські академії з усього світу) Батумська Державна Морська Академія в вересні цього року буде приймати в Батумі 26 конференцію цієї впливової організації.

Підтримуючи ініціативу херсонських колег, пан Іраклій висловив упевненість, що співпраця з колегами з Херсона, Клайпеди та Гдині має всі підстави бути ефективною і плідною, дозволить, зокрема, спільно вирішити і питання пов'язані з розвитком такого напрямку як логістика.

Що стосується самого договору про співпрацю, то ректор Батумської ДМА розраховує, що його остаточний варіант буде оперативно узгоджено з херсонськими колегами та буде готовим до урочистого підписання, яке пан Іраклій пропонує провести в Батумі або в червні під час святкування Дня моряка, або під час 26-й конференції IMLA у вересні.