Розпочато юридичний процес формування «Global Multimodal Logistics»

Розпочато юридичний процес формування «Global Multimodal Logistics»

Ініційований на майданчиках Балтійсько-Чорноморського економічного форуму стратегічний проект, створення в Херсоні єдиного міжнародного логістичного центру перейшов до практичної стадії реалізації. 

6-7 березня до Херсону завітав генеральний директор найавторитетнішої та потужної транспортно-експедиторської компанії Грузії «TransFor Group» Георгій Мчедлішвілі. Метою даного візиту було юридичне оформлення входження цієї компанії в міжнародний проект «Global Multimodal Logistics», з центром в м.Херсон.

Як зазначив 7 березня, після юридичного оформлення всіх формальностей, Георгі Мчедліашвілі - «Це досить перспективний проект, аналогів якому я ще не зустрічав. Його реалізація дозволить вивести співпрацю не тільки задіяних в ньому партнерів але і країн, які вони представляють, на більш високий ефективний рівень, який сприятиме розвитку торгівлі між ними і реалізації спільних проектів».

Від етапу досягнутих домовленостей між партнерами з України, Грузії, Литви, Польщі, Туреччини, Туркменістану та інших країн проект перейшов до етапу фактичного створення і юридичного оформлення. Створюється партнерський майданчик за участю безпосередніх учасників ринку транспортно-логістичної сфери, які не тільки є лідерами в своїх країнах але і мають високий міжнародний авторитет. «Global Multimodal Logistics» повинен зв'язати в єдине ціле можливості всіх партнерів, створивши надійний майданчик оптимізації та розвитку транспортно-логістичних можливостей країн, задіяних в проекті.