Казахський порт Курик - офіційно партнер проекту, ініційованого в Херсоні

19.07.2019

Сьогодні був підписаний меморандум про співпрацю між Казахським портом Курик, Балтійсько-Чорноморським економічним форумом і створюваним в Херсоні єдиним логістичним центром «Global Multimodal Logistics». Порт Курик - це сучасний порт, який ефективно розвивається, розташований на східному березі Каспійського моря. Він почав свою роботу в грудні 2016 року.

Як розповів нашому кореспондентові заступник голови правління Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, керівник міжнародного проекту «Global Multimodal Logistics» Володимир Макуха:

«Підписання меморандуму офіційно закріпило домовленості про партнерство з портом Курик, які були досягнуті під час переговорів, проведених в Казахстані з Генеральним директором порту Сериком Ахметовим. Згідно з підписаним документом, цей недавно побудований з використанням сучасних технологій і урахуванням тенденцій розвитку портового господарства порт став офіційним партнером і учасником проекту створення коридору ефективної співпраці в якому вже беруть участь одні з лідерів на Балтиці - литовський порт Клайпеда і польський порт Гдиня, міжнародний контейнерний термінал грузинського порту Батумі, провідні стивідорні і транспортно-експедиторські компанії Литви (KAMINERA) і Грузії «TransFor Group». Порт Курик також став ще однією дуже важливою ланкою міжнародного проекту створення єдиного логістичного центру в Херсоні «Global Multimodal Logistics», проекту, базовим українським партнером якого є херсонська група компаній «Содружество»».

сайт «Херсонці»