Клайпеда та Херсон стали фундаментом співробітництва між морськими академіями та університетами

25.07.2019

Сьогодні в місті Клайпеда директором Литовської морської академії Вацлавом Станкевичем в присутності члена правління Балтійсько-Чорноморського економічного форуму Артураса Шульцаса було підписано меморандум про співпрацю. Підписанням зазначеного документу між Литовською морською академію та Балтійсько-Чорноморським економічним форумом створено фундамент розвитку співпраці між морськими академіями та університетами. Офіційне закріплення цього партнерства є складовою частиною проекту щодо створення і розвитку міжнародного коридору ефективного співробітницта, ініційованого на майданчиках Балтійсько-Чорноморського економічного форуму.

Як розповів нашому кореспондентові заступник голови правління Балтійсько-Чорноморського економічного форуму Володимир Макуха:

«Таким чином Херсонська державна морська академія та Литовська морська академія (Клайпеда) сформували ключову ланку розвитку даного співробітництва, яка дозволить більш ефективно розвивати цей процес, сприяючи формуванню партнерської мережі з морських академій і морських університетів різних країн, створювати нові можливості і перспективи співробітництва. Це дозволить не тільки ділитися досвідом, готувати і реалізовувати спільні проекти, але і відкриває нове вікно можливостей в підготовці висококваліфікованих кадрів, в тому числі відкриваючи можливості відкриття навчання новим спеціальностям, запит на які диктує час».

сайт «Херсонці»