Польські перспективи для Херсона

19.09.2019

В Одесі 18 вересня почав свою роботу міжнародний форум Trans Expo 2019, на якому, обговорювали, в тому числі, перспективи співробітництва з Херсоном.

Розширивши в цьому році географію свого проведення на два міста - Одесу і Миколаїв, значний сегмент обговорюваних проектів був пов'язаний з розвитком співробітництва між підприємствами Польщі та України. Для участі в роботі форуму з Польщі прибула чимала делегація, яка в основному представляє Поморське воєводство.

Хоча форум Trans Expo 2019 на цей раз беруть Одеса і Миколаїв, говорили на ньому і про Херсон.

Так, віце-президент Польсько-Української палати, колишній співробітник Міністерства економіки Польщі пані Ельжбетта Бодио (на фото друга праворуч), яка прилетіла у складі польської делегації, під час свого виступу, наголосила на важливості підписання в квітні цього року договору про співпрацю між польським портом міста Гдиня і Балтійсько-Чорноморським економічним форумом, що відкриває нові можливості розвитку партнерства. Говорячи про перспективи розвитку співробітництва між підприємствами та організаціями українського Херсона та польської Гдині, пані Ельжбетта зазначила також важливість договору про співпрацю між Морським Університетом міста Гдиня і Херсонською державною морською академією, підписання якого очікується найближчим часом.

Як розповів кореспонденту ІА "Херсонці" член правління Балтійсько-Чорноморського економічного форуму Сергій Орєхов (на фото перший зліва):

«Команда Балтійсько-Чорноморського економічного форуму дуже цінує співпрацю з польськими друзями, розглядаючи їх як реальне вікно можливостей для Херсона та Херсонської області. Під час форуму Trans Expo 2019 в Одесі ми детально обговорили з Президентом Польсько-Української господарської палати, екс-Міністром екномікі Польщі паном Яцеком Піхота (на фото другий зліва) напрямки можливої співпраці між очолюваною ним Польсько-Українською господарською палатою і Балтійсько-Чорноморським економічним форумом. Обговорили плани спільних дій на найближчий час та домовилися співробітництво, яке вже почалось, закріпити юридично підписанням відповідного меморандуму. Про плани на векторі Гдиня-Херсон поговорили і з представником Агеції розвитку Померанії паном Даріушем Киянка (на фото перший справа)»

Сайт «Херсонці»