Морські академії Херсона та Батумі – партнери!

20.09.2019

Сьогодні, 20 вересня, в місті Батумі був підписаний договір про співпрацю між Батумською державною морською академією і Херсонською державною морською академією.

Після підписання договору Батумі-Херсон - After signing the agreement of Batumi-Kherson

Від імені грузинської морської альма-матер договір підписав перший проректор Батумської державної морської академії Іраклій Катсадзе (на фото по центру).

Ініціатива партнерства між двома академіями була обговорена 30 квітня цього року, під час зустрічі в Батумі ректора Батумської ДМА Іраклія Шарабідзе з заступником голови правління Балтійсько-Чорноморського економічного форуму Володимиром Макухою і керівником програм Грузія-Україна Балтійсько-Чорноморського економічного форуму Лашей Клдіашвілі, які передали в Батумі офіційний лист з пропозицією партнерства від ректора Херсонської державної морської академії Василя Чернявського.

З підписанням даного договору про співпрацю Батумська державна морська академія стала не тільки черговим партнером Херсонської ДМА, відкриваючи нові перспективи і можливості для херсонської кузні морських кадрів, а й стала черговою, вагомою ланкою зміцнення співпраці в рамках ініційованого на майданчиках Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, коридору ефективної співпраці.

Сайт «Херсонці»