Херсонська державна морська академія розвиває міжнародне співробітництво

16.11.2019

15 листопада було підписано договір про співпрацю між Херсонської державною морською академією та Клайпедським університетом. Клайпедський університет, який є одним з лідерів серед вищих навчальних закладів Литви, готує фахівців в різних галузях. Серед них і таке актуальне і затребуване як підготовка фахівців морської логістики. Договір про співпрацю з литовської сторони підписав ректор Клайпедського університету Артурас Разбаускас, з української сторони перший віце-ректор Херсонської ДМА Лілія Кулікова.

Як розповів кореспонденту ІА «Херсонці» заступник голови правління Балтійсько-Чорноморського економічного форуму Володимир Макуха:

«Підписання договору про співпрацю є історичною подією як для Херсонської ДМА так і для Клайпедського університету. Вже зараз керівники обох навчальних закладів предметно обговорили плани обміну досвідом та реалізації спільних проектів, взаємних візитів професорсько-викладацького складу, можливості проведення лекцій, в тому числі дистанційно. Особливу увагу було приділено перспективам спільних освітніх проектів за участю Херсонської та Литовської морських академій і Клайпедського університету з можливістю отримання випускниками подвійних дипломів - українського і литовського. З огляду на активну участь Херсонської державної морської академії як в міжнародному проекті створення коридору ефективної співпраці, так і в роботі з підготовки та проведення Балтійсько-Чорноморського економічного форуму 2020 року в м. Херсон, були обговорені і деякі організаційні моменти, пов'язані з форумом. До того ж ректор Клайпедського університету Артурас Разбаускас бере активну участь в роботі Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, коли він проводиться в м. Клайпеда» 

сайт «Херсонці»