Херсонська морська академія виходить на світовий рівень

03.02.2020

Понеділок у стінах Херсонської державної морської академії розпочався із зустрічі його керівництва і представників наукової ради з паном Хейккі Коівісто (на фото другий праворуч), який прилетів з Фінляндії та який є уповноваженим представником Міжнародної Асоціації морських університетів. 

Маючи сучасну навчальну та наукову бази, високопрофесійний професорсько-викладацький склад, великий міжнародний авторитет в сфері морських академій і морських університетів країн Європи та Азії, Херсонська державна морська академія готується стати офіційним членом згаданої вище Міжнародної Асоціації морських університеті. 

Участь в цій офіційній зустрічі взяв заступник голови правління Балтійсько-Чорноморського економічного форуму (форум і академія давно є партнерами - ред.) Володимир Макуха. Ось що він розповів кореспонденту ІА «Херсонці»:

«Прибуття в Херсон уповноваженого представника Міжнародної Асоціації морських університетів пов'язано з проведенням аудиту матеріально-технічної та наукової бази Херсонської державної морської академії, що є обов'язковим перед прийомом до складу даної організації, що має незаперечний, дуже високий авторитет в світі. 

Варто відзначити не тільки сам факт розпочатого юридичного процесу, а саму атмосферу і перші оцінки, висловлені під час зустрічі паном Хейккі Коівісто. Маючи за плечима 30-ти річний стаж роботи в сфері вищої морської освіти, він не приховував свої позитивні емоції вже від першого знайомства з Херсонською ДМА і її колективом. Шановний гість зазначив, що вже зараз бачить ряд європейських програм, в яких Херсонська ДМА зможе прийняти ефективну участь, що, в свою чергу, є яскравим свідченням світового визнання херсонської морської альма-матер і заслужених перспектив її подальшого міжнародного розвитку. 

Не залишилась без уваги і робота, пов'язана з підготовкою та проведенням в м. Херсон Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, під час проведення якого будуть розглянуті і актуальні питання міжнародного співробітництва у сфері вищої освіти. Планує взяти участь в роботі нашого форуму і пан Хейккі Коівісто, який повідомив, що вже поставив його в свій графік на поточний рік».

сайт «Херсонці»