Заслужена нагорода Консулу України в м. Гданськ

15.12.2020

Сьогодні (15 грудня) у Варшаві відбулась щорічна нарада керівників консульських установ України в Республіці Польща та почесних консулів України в Польщі.
Під час цієї наради Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця, в урочистій обстановці, вручив Консулу України в м. Гданськ Льву Захарчишину орден «За Ефективність». До цієї нагороди пана Льва Леонідовича було представлено міжнародною командою Балтійсько-Чорноморського економічного форуму.

Завдячуючи ефективній роботі Консула України в м. Гданськ Льва Захарчишина та його активному сприянню реалізації міжнародного проекту створення коридору ефективного співробітництва від Балтики до східних берегів Каспійського моря, який координується міжнародною командою Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, зокрема, розвивається співпраця між підприємствами, установами та організаціями м. Гдиня та м. Херсона, Херсонської області та Поморського воєводства.
Це, в свою чергу, стало фундаментом створення «Гдинського трикутника» (м. Гдиня та Поморське воєводство в Польщі, м. Херсон і Херсонська область в Україні, м. Клайпеда та Клайпедський район в Литві), який став додатковим механізмом активної реалізації трьохсторонньої співпраці між Польщею, Україною та Литвою, яка отримала додатковий поштовх розвитку на рівні Міністрів закордонних справ трьох країн в м. Люблін і назву «люблінський трикутник».